Je bent nu hier »

Klasse indeling

Start nummer 0-2500kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
2501

Nathan Reijm
Streefkerk

MF 135 -
2502 Willem Kardux
Zuidland 
Ford 3600 1980 50
2503 Stefan vsn Trigt
Zuidland 
IH 433 1980 35
2504 Jasper Langendoen
Rockanje 
IH 633-5A - 52
2505 Erik Bijl
Abbenbroek 

IH 423

1970 42
2506 Djuri Visser
Spijkenisse 
Ford 3000 1970 45
2507 Marcel de Pijper
Hellevoetsluis 
Inter 633 1987 70
2508

Andries
Scherpenisse 

Renault 421 1974 42
2509 Michel van 't Hof
Hekelingen 
Fordson Super Major 1962 50
2510 Leon vd Feest
s 'Gravendeel 
Fordson Dexta 1958 33
2511 Jordy Reedijk
Strijen 
Fiat 500 1990 50
2512 Jaco Poldervaart
Oudenhoorn
Inter 633 1977 60
2513 Erik van Winden
Oudenhoorn 
Inter 633 1975 60
2514 Wouter vd Berg
Oudenhoorn 
Inter 733 - -
2515 Ronald in't Veld
Dordrecht 
Inter 433 - -
2516 Jeroen van der Jagt
Sint Annaland 
Ford Major - -
         
         
Startnummer 2500-3500kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
3501 Cees-Jan Nobel
Oudenhoorn 
Fiat 175 - 75
3502 Ben Voogt
Oudenhoorn 

Inter 745

- 75
3503 André Kardux
Zuidland
Fordson Major 1969 60
3504 Lennart Rozendaal
Goedereede 
Fiat 850 - 90
3505 Niek Westerlaken
Numansdorp 
John Deere 5515 2004 80
3506 Tonny vd Velde
Zuid Beijerland 
IH 724 1973 75
3507 Stevie Opstal
Hendrik Ido Ambacht 
IH 724 - 72
3508 Leon Verhugen
Hendrik Ido Ambacht 
IH 824 - 80
3509 Dirk Mooldijk
Zuidland 
Fendt 1065 1972 65
3510 Frank den Bakker
Tinte 
IH 844S 1982 95
3511 Anton Bom
Fijnaart 
Valmet 455 1983 75
3512 Rinus Heerschap
Oud Beijerland 
Fiat 5566 1980 60
3513 Anne Scherpenisse
Numansdorp 
IH 724 1972 70
3514 Corné van der Sar
Ooltgensplaat 
Fiat 466 1984 60
3515 C. van der Feest
's Gravendeel 
Ford 3910 1985 48
3516 Robin Helder
Sommelsdijk 
Belarus 800 super 1974 80
3517 Edward Knuls
Stavenisse 
IH 644 - 70
3518 Nils van Tilburgh
Oud Vossemeer 
Ford 6600 1981 80





         
Startnummer 3500-4500kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
4501 Sjaak Reijm
Streefkerk 
MF 1080 - -
4502 Peter Kardux
Zuidland 
Fordson Major 1965 110
4503 Arjen Achterberg
Zuid Beijerland 
Ford 7600 1978 90
4504 Krijn in't Veld
Zuid Beijerland 
Ford 7095 1976 110
4505 Eep vd Burgh
Zuidland 
Ford Major 1954 100
4506

M. Noordermeer
Zwartewaal 

NH 6640 1995 -
4507 Adri Nobel
Oudenhoorn 
Belarus MT4 1964 55
4508 Adrie Polderman
Krabbendijke 
Ford 500 1974 85
4509 John Blok
Rilland 
Ford 7600 1975 110
4510 Jakob vd Broek
Melissant 
Ford 7610 1982 100
4511 Wies Koese
Herkingen 
IH  845XL 1985 80
4512 Leon Verhoeven
Strijen 
Fiat 850 1975 85
4513 Kesley de Geus
's Gravendeel 
Ford 7710 1990 110
4514 Nico Verhoeve
Hellevoetsluis 
Inter 856XL 1983 100
4515 Arjan Andeweg
Zuid Beijerland 
Renault 891-4 1980 90
4516 Jaap de Vlieger
Nieuwerkerk 
Renault 9034 1990 80
4517 Jeffrey Wesdorp
Landini 10000s - -





         
Startnummer 4500-5500kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
5501 T 't Mannetje
Rockanje 
MF 6140 2001 80
5502 Casper Bijl
Zuid Beijerland 
NH TS115 1999 115
5503 Martijn den Boer
Numansdorp 
IH 1246 1973 120
5504 Carmen den Boer
Numansdorp
IH 1246 1973 120
5505 Bram Visser
Hellevoetsluis 
IH 1066 1970 120
5506 Nanine Vijfwinkel
Hellevoetsluis 
MF 5435 2013 80
5507 Patrick vd Spek
Simonshaven 
IH 1056 XL 1991 105
5508 Edwin vd Burgh
Zuidland 
IH 956 XL 1985 100
5509 Peter Varekamp
Tinte 
MF 1155 1920 110
5510 Judith vd Burgh
Abbenbroek 
IH 1056 XL 1992 125
5511 Emiel Noordermeer
Zwartewaal 
NH 8160 1990 130
5512 Peter vder Poel
Abbenbroek 
Case MX 110 - 110
5513 JW Scherpenisse
Klaaswaal 
Ford 8210 1983 110
5514 Renaldo Troost
Dirksland 
Ford 8210 1984 115
5515 Remco Wesdorp
Sommelsdijk 
Fiat 110-90 1996 115
5516 Wiek Dam
Rilland 
IH 955 1978 100
5517 Vincent Tuinstra
Herkingen 
Ford 8210 1987 115
5518 Wilbert Mackloet
Sommelsdijk 
IH 956 XL 1984 95
5519 Nico Rodenburg
Zwartewaal 
NH TS115A - -
5520 Arjan van der Kooij
Vierpolders 
IH 956 XL 1986 100
5521 Jaco Poldervaart
Abbenbroek 
IH 1466 - 150
5522 Jako Holster
Zuid Beijerland 
Deutz 605 1990 100
5523 Teun Vos
Achthuizen 
IH 956 XL 1991 95
         
         
Startnummer 5500-6500kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
6501 Damon Marinisse
NH TM 120 - -
6502 Rik Baarnhoorn
Oudenhoorn 
NH TM 135 - 135
6503 Dennis Blaak
Zuidland 
MF 2640 1980 125
6504 J 't Mannetje
Hellevoetsluis 
MF 6290 2003 145
6505 Arjan in't Veld
Zuid Beijerland 
NH 8160 1999 130
6506 Boaz Voshart
Numansdorp 
John Deere 6820 2002 140
6507 Tom Osinga
Hellevoetsluis 
Agri King 1370 1980 130
6508 JanWillem van Bodegom
Zuidland 
Fendt 514c 1995 140
6509 Lennard Groen
Abbenbroek 
MF 6290 1999 140
6510 Bram Visser
Hellevoetsluis 
MF 6470 2009 130
6511 Niek vd Heijden
Vierpolders 
John Deere 6830 2007 140
6512 Ruben Groeneveld
Vierpolders 
John Deere 6820 2004 140
6513 Mark Termeule
Nieuwehoorn 
TVM 4000 1983 160
6514 Martijn Troost
Zuidland 
MF 6470 - 135
6515 Bernd Lengkeek
Sommelsdijk 
IH 2590 1979 170
6516 Anton Achterberg
Zuid Beijerland 
Volvo BM 810 1976 170
6517 Nico Verhoeve
Hellevoetsluis 
NH TM 115 2000 115
6518 Julian Koese
Dirksland 
IH 1066 1973 165
6519 Nico Verhoeve
Hellevoetsluis 
IH 1466 - 150
6520 Aron Bom
Fijnaart 
Valmet 8150 - -
6521 Martijn de Winter
Melissant 
MF 6480 - -
6522 Roy Pollemans
Oostvoorne 
John Deere 6120 2015 -
         
         
Startnummer 6500-7500kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
7501 Gerbrand Klapwijk
Rockanje 
Fendt 820 - 200
7502 Daan Voshart
Numansdorp 
John Deere 6140r 2014 140
7503 Leo Jacobs
Den Bommel 
Fiat 1880 - -
7504 Rudi den Boer
Numansdorp 
IH 1255 1980 135
7505 Martijn den Boer
Numansdorp 
IH 1255 XL 1985 125
7506 Lennard Groen
Abbenbroek 
MF 6290 1999 140
7507 Remi Molendijk
Zuidland 
Ford TW15 1988 150
7508 Steven Feltzer
Zwijndrecht 
John Deere 6125r 2015 125
7509 Edwin vd Burgh
Zuidland 
IH 956 XL 1985 100
7510 Tim Bevaart
Zuidland 
IH 140 2007 140
7511 Mike vd Spek
Simonshaven 

 

IH MX 150 2003 150
7512 Gert-Jan de Labije
Zuidland 
Inter 1455 - 145
7513 Lean Korbijn
Numansdorp 
NH 8160 1999 150
7514 Jan Schrijver
Leeuwedorp 
John Deere 4455 - 160
7515 Lucas Blokland
Stellendam 
Ford TW15 1989 150
7516 Jan de Wit
Dirksland 
IH 1455 1993 165
7517 Jan vd Griend
Zuid Beijerland 
MF 1155 1973 180
7518 Pieter Munters
Oude Tonge 
Ford 8830 1991 185
7519 Izaak van Hennik
Geervliet 
MF 3670 1992 170
7520 Wouter vd Berg
Oudenhoorn 
CVX 1135 - -
         
         
Startnummer 7500-9500kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
9501 Andre Looij
Oudenhoorn 
NH T70270 - 230
9502 Dennis Blaak
Zuidland 
NH T7.220 - 200
9503 Niels Banham
Dirksland 
NH T7.237 2010 220
9504 Dion Filius
Oud Beijerland 
Deutz 210 2007 150
9505 Tobin 't Mannetje
Geervliet 
NH T7030 2011 180
9506 Sam vd Nieuwedijk
Sommelsdijk 
NH T7.270 - -
9507 Laurens Maliepaard
Stad a/h Haringvliet 
NH TM190 - -
9508 Levien Jacobs
Den Bommel 
Fiat 1880 - -
9509 William Huizer
Middelharnis 
Fendt 818 - -
9510 Jorian de Winter
Bleskensgraaf 
John Deere 6140r 2014 140
9511 Martijn Bons
Nieuw Lekkerland 
John Deere 6170r 2012 200
9512 Leon Werkman
Brielle 
MF 6490 2010 190
9513 Ruben Groeneveld
Vierpolders 
John Deere 6150r 2012 150
9514 Martijn van Noordt
Tinte 
NH T7.070 2012 240
9515 Melvin van Savooijen
Rozenburg 
Fendt 724 2014 240
9516 Bas van Bodegom
Oudenhoorn 
NH T7.230 2016 200
9517 Ben Voogt
Oudenhoorn 
NH T7.220 - -
9518 Mart van den Broek
Melissant 
Ford TW35 1988 195
9519 Jacob Jan Groeneboom
Numansdorp 
Fiat 1880 1984 180





         
Startnummer 11000-13000kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
13-01 Cees-Jan Nobel
Oudenhoorn 
NH T7.270 - 270
13-02 Bart van der Waal
Zuidzijde 
NH TM190 - -
13-03 Dion Langestraat
Vierpolders 
MF 7626 2014 260
13-04 Stefan Varekamp
Tinte 
NH T7.315 2016 315
13-05 Jack Varekamp
Tinte 
Fendt 930 2010 300
13-06 Dennis Zwartbol
Numansdorp 
NH T.7315 2016 315
13-07 Cees Trouw
Hellevoetsluis 
NH T8040 - 300
13-08 Bart Koreneef
Zuidland 
MF 7499 - 240
         
         
Sportklasse 3500kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
3501 Stefan vd Pols
Zuidland
Inter 845 1977 100
3502 Bas vd Windt
Den Hoorn 
Ford Major -
3503 Simon Reedijk
Heinenoord
Ford 5000 - -
3504 Herman de Leeuw
Hoogblokland 
Zetor 80-11 - -





         
Sportklasse 4500kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
4501 Willem Kranenburg
Strijen 
Fiat 1000DT - -
4502 Simon Reedijk
Heinenoord 
Ford 5000 - -
         
         
Bikiniklasse 6000kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
6001 Carmen den Boer
Numansdorp 
IH 1255 1980 135
6002 Ilona Dekker
Dirksland 
IH 1246 1973 130
6003 Sarina Bouman
Piershil 
IH 1246 1974 120
6004 Amanda Potuyt
Oud Beijerland 
NH TM 135 2001 135
6005 Jettie vd Kooij
Abbenbroek
Case IH 956 XL 1986 100
6006 Annette Varekamp
Tinte 
MF 1155 1920 110
6007 Mieneke Saarloos
Rockanje 
Case MX 110 - 110
6008 Angelique Achterberg
Zuid Beijerland 
Volvo BM810 1976 170
6009 Elize Aantjes
Simonshaven 
Ford TW15 1985 140





Bikiniklasse sport 6500kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
6501 Sigrid Kranenburg
Strijen 
NH 8360 - -
6502 Petra van Dijk
Brielle 
Agri King 1370 - 130
6503 Charissa Kollmann
Hellevoetsluis 
Case 1455 - -
         
         
Hobbysport 6500kg Naam en plaats Trekker Bouwjaar PK
6501 Willem Kranenburg
Strijen 
NH 8360 - -
6502 Martin Blaak
Zuid Beijerland 
Ford 9700 1977 200
6503 Stefan vd Spek
Simonshaven 
IH 1455 - 145
6504 Julian Koese
Dirksland 
IH 1455 XL 1983 300
6505 Gebr. Groenenboom
Numansdorp 
Fiat 180-90 1984 -
6506 Gerrit Hokke
Vierpolders 
IH 1455 - -